Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.W Wiśle powstaje drugi hotel marki Aries Hotel & Spa
    data dodania:2019-09-12 08:23:08
brak foto

Platan Hotels & Resorts zarządzający hotelem marki Aries w Zakopanem oraz żeglarskimi ośrodkami wypoczynkowymi Klub Mila, otwiera nowy obiekt w Wiśle. 4-gwiazdkowy hotel powstaje w dawnym Domu Turysty – legendarnym schronisku PTTK Nad Zaporą. Pierwsi goście będą wypoczywać w nim już w grudniu tego roku.  

Aries Hotel & Spa Wisła jest drugim hotelem marki Aries. Hotel w Zakopanem funkcjonuje już od 5 lat i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród turystów wypoczywających w najpopularniejszym kurorcie górskim w Polsce. Hotel jest ceniony szczególnie za wysoką jakość obsługi. siła marki Aries Hotel & Spa zawiera się w słowach misji – „Gdzie ludzie i relacje ich łączące są najważniejsze”.

Wisła przyciąga pasjonatów narciarstwa i górskich wycieczek zapewniając atrakcje o każdej porze roku. Wisła Czarne to spokojna część miasta, otulona lasami, z pięknym wodospadem na małej zaporze. „Hotel powstał w miejscu, gdzie swój początek bierze Wisła i mały potok staje się wielką rzeką – takie otoczenie jest bardzo inspirujące. Jestem pewna, że w otoczeniu pięknej beskidzkiej natury stworzymy miejsce do prawdziwego odpoczynku i jednocześnie dobre miejsce do pracy, bo nasz zespół to nasza siła” – podkreśla Maria Makal-Młynarska, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu i Strategii Rynkowej.

Hotel w Wiśle będzie posiadał 89 pokoi, w tym 14 apartamentów. Atrakcyjny, dekoracyjny styl
i dbałość o każdy detal w wystroju wnętrz to cechy rozpoznawcze hoteli Aries. W aranżacji wnętrz dominuje naturalne drewno a całość utrzymana jest w stonowanych kolorach tworząc ciepłe, przyjazne wnętrze. Z dorobku kulturowego regionu zostały zaczerpnięte ozdobne detale, widoczne w projekcie wykładzin i mebli. W hotelu znajdzie się również stylowa restauracja POLKA z przeszkloną ORANŻERIĄ oferujące różnorodność polskiej tradycji kulinarnej. Piękne wnętrze restauracji będzie dodatkowo doskonałym miejscem na przyjęcie weselne. Nad strumieniem znajdzie się też altana ślubna. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna umożliwi organizację imprez i spotkań biznesowych dla 200 osób. ARIES Spa to miejsce wypoczynku i relaksu, dlatego do dyspozycji gości będą również basen solankowy, strefa saun, zewnętrze jacuzzi a dla najmłodszych kids klub oraz plac zabaw. Zmysłowe, w pełni naturalne zabiegi i rytuały przygotują m.in. specjaliści marki MOKOSH, w oparciu o swoje ekologiczne produkty.

Sukces Aries Hotel & Spa Zakopane potwierdził, że wiemy, jak stworzyć przyjazny, wzorowo oceniany hotel i nasza formuła gościnności się sprawdza. W Wiśle wykorzystamy wszystko czego nauczyliśmy się do tej pory i dołożymy jeszcze malownicze położenie hotelu” – mówi Krzysztof Guzik, Prezes Zarządu Platan Hotels & Resorts.
  

 
Wybierz swój region
Ostatnio dodane
Warto zobaczyć
Jezioro Tuczno
Miejscowość: Człuchów
pokaz wiecej
Zamek w Piotrowicach Świdnickich
Miejscowość: Piotrowice Świdnickie
pokaz wiecej
Centrum Rzeźby w Orońsku
Miejscowość: Orońsko
pokaz wiecej
Kaplica NMP Szkaplerznej w Częstochowie
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej
Kościół św. Michała w Sandomierzu
Miejscowość: Sandomierz
pokaz wiecej
Źródło Spełnionych Marzeń
Miejscowość: Janów
pokaz wiecej
Cmentarz Żydowski w Częstochowie
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej
Kościół p.w. Św. Jacka
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej
Zamek Bobolice
Miejscowość: Bobolice
pokaz wiecej
Kamienica Katedralna w Częstochowie
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej


Copyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę