Beskidy MTB Trophy 2019 za nami

Opis

Zwycięzcą 13. edycji Beskidy MTB Trophy został Bartłomiej Oleszczuk (RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team).
Tegoroczną edycję wyścigu ukończyło 210 zawodników na dystansie CLASSIC oraz 201 zawodników dystansu LITE. Dla każdego z nich samo ukończenie tak ciężkiej, górskiej etapówki powinno być sukcesem. Niektórzy jednak będą szczególnie dobrze pamiętali tegoroczną edycję, gdyż udało im się osiągnąć znakomity wynik sportowy.

Wśród kobiet podium klasyfikacji generalnej nie mogło się oczywiście różnić od podium etapowego. Po 16 godzinach 58 minutach i 39 sekundach rywalizacji zwyciężczynią tegorocznej edycji Beskidy MTB Trophy została Andrea Boettger (r2-bike.com MTN CREW).