Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Popularne Tagi
Przewozy Regionalne podpisały umowę na dostawę terminali mobilnych
    data dodania:2018-02-05 12:31:08
brak foto

 Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, podpisały umowę na dostawę nowoczesnych terminali mobilnych wraz z serwisem i akcesoriami. Dzięki wymianie terminali pasażerowie zyskają możliwość płatności kartą przy zakupie biletów u obsługi pociągu.

Przewozy Regionalnie konsekwentnie rozbudowują swoją markę POLREGIO. Dzisiaj nastąpiło podpisanie umowy z konsorcjum TK Telekom i S&T Services, które dostarczy zestawy urządzeń mobilnych składających się na terminale z wyposażeniem i dedykowaną aplikacją, mobilnych drukarek i oprogramowania do urządzeń mobilnych i akcesoriów. W ramach umowy dostawca będzie również świadczył usługę serwisu. 

Cieszymy się z podpisanej dzisiaj umowy. To kolejny ważny krok do unowocześniania kanałów sprzedaży biletów na pociągi POLREGIO, a w konsekwencji podnoszących jakość obsługi pasażerów. Możliwość płatności kartą za bilety kupione u obsługi pociągu będzie w Przewozach Regionalnych przełomem, na który pasażerowie czekali od lat – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu Spółki Przewozy Regionalne. 

Wykonawca dostarczy przewoźnikowi po 1780 sztuk terminali i drukarek wraz z akcesoriami. Termin realizacji zamówienia wynosi nie dłużej 42 miesiące od dnia zawarcia umowy. Dostawa terminali ma nastąpić w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy.

Zamówione terminale będą nowoczesnymi urządzeniami pracującymi na systemie Android. Będą posiadały możliwość odczytu kodów 1D i 2D oraz kart elektronicznych. Wraz z nowymi terminalami pojawi się również możliwość dokonywania płatności za bilety za pomocą kart płatniczych. Nowoczesna platforma sprzętowa posłuży również do testowania możliwości integracji wielu rozwiązań takich jak teczka konduktora, dynamiczna informacja pasażerska czy programy lojalnościowe.

Przewozy Regionalne planują udostępniać urządzenia do weryfikacji i testów wszelkiego rodzaju pomysłów zgłaszanych przez start-upy w ramach Akceleratora Innowacji POLREGIO.

Źródło:
Przewozy Regionalne 

 
Wybierz swój region
Ostatnio dodane
Warto zobaczyć
Kościół p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej
Zamek w Świdwinie
Miejscowość: Świdwin
pokaz wiecej
Furta Dominikańska
Miejscowość: Sandomierz
pokaz wiecej
Jezioro Tuczno
Miejscowość: Człuchów
pokaz wiecej
Kościół p.w. św. Jana chrzciciela w Lechowie
Miejscowość: Lechowo
pokaz wiecej
Kielce - perła województwa świętokrzyskiego
Miejscowość: Kielce
pokaz wiecej
Grzęda Mirowsko-Bobolicka
Miejscowość: Bobolice
pokaz wiecej
Ruiny Zamku w Ojcowie
Miejscowość: Nowy Wiśnicz
pokaz wiecej
Posąg Chrystusa na kolumnie
Miejscowość: Nowy Wiśnicz
pokaz wiecej
Kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej


Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę