Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Popularne Tagi
Podarunki od serca dla małych pacjentów zabrzańskiego szpitala. Przyłącz się i ty!
    data dodania:2017-12-06 08:45:15
brak foto

W środę, 6 grudnia ruszy zbiórka odzieży, zabawek i kosmetyków dla małych pacjentów z oddziałów pediatrycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu. Akcja potrwa do 15 stycznia 2018r.

Inicjatorką przedsięwzięcia pod hasłem „Podarunki od Serca” jest Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. Wszyscy chętni, którzy chcieliby sprawić radość dzieciaczkom podarunki mogą przynosić do siedziby Crazy Club.

Zabawki, ubranka, gry edukacyjne, pościel czy środki pielęgnacji dla niemowląt – wszystkie te rzeczy potrzebują mali pacjenci z zabrzańskiego szpitala. Zbiórka świątecznych darów odbędzie się po raz piąty z inicjatywny właścicielki Crazy Clubu. Poprzednie akcje zakończyły się dużym sukcesem. Ludzi z ogromnym sercem i empatią okazało się mnóstwo, organizatorzy nie marzyli, że otrzymają tyle wspaniałych upominków. Radość obdarowanych była bezcenna. Dlatego „Podarunki od serca” będą kontynuowane. Partnerami akcji są: Akademia Fitness, Drukol Sp. z o.o., Proline 24 Sabina Kotlorz oraz Adventure Media.

Warto przypomnieć, że Samodzielny Publiczny Szpital nr 1 w Zabrzu, to m.in. szereg oddziałów pediatrycznych, na których leżą ciężko chorzy mali pacjenci z całej Polski. Dzieci od noworodków po nastolatków, walczą tam o każdy miesiąc, dzień, a niektórzy nawet godzinę życia. Wielu z nich spędzi tam święta Bożego Narodzenia. Dlatego, aby sprawić im chociaż trochę przyjemności właścicielka Crazy Clubu postanowiła zorganizować świąteczną zbiórkę i wręczyć małym pacjentom prezenty. - W okresie Świąt Bożego Narodzenia każde dziecko chce poczuć się wyjątkowo i zostać obdarowane przez najbliższych upominkami. Nie każde przebywające na oddziale może liczyć na prezent od rodziny, więc czasem my, ludzie dobrej woli musimy ich zastąpić – tłumaczy i zachęca do udziału w świątecznej akcji Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Clubu z Raciborza.

Udział w akcji jest dobrowolny, a zebrane w ten sposób dary, będą przekazane najbardziej potrzebującym pacjentom, którzy z powodu sytuacji rodzinnej nie posiadają odpowiedniego zapotrzebowania w dane rzeczy. Podarunki można przynosić do siedziby Crazy Clubu przy ul. Kochanowskiego 3 do 15 stycznia 2018r.. - Zabawki, ubranka mogą być używane, ale czyste i w dobrym stanie, ładnie zapakowane, tak aby, nowym właścicielom sprawiły radość i dzięki nim, mogły choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie, z którą codziennie toczą bój – tłumaczy M. Górecka. - Każde dziecko, które przyniesie upominki dla swoich chorych rówieśników, otrzyma niespodziankę – zapowiada inicjatorka akcji charytatywnej i zachęca do udziału.

 
Wybierz swój region
Ostatnio dodane
Pensjonat Skalny ***
Miejscowość : Szczawnica
Kategorie: Pensjonaty
pokaz wiecej
Hotel Messa***
Miejscowość : Władysławowo
Kategorie: Hotele
pokaz wiecej

Warto zobaczyć
Posąg Chrystusa na kolumnie
Miejscowość: Nowy Wiśnicz
pokaz wiecej
Wieża Ciśnień w Pieniężnie
Miejscowość: Pieniężno
pokaz wiecej
Kościół p.w. Św. Elżbiety Węgierskiej
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej
Cmentarz Żydowski w Koronowie
Miejscowość: Koronowo
pokaz wiecej
Jezioro Mąkowo
Miejscowość: Człuchów
pokaz wiecej
Kościół p.w. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej
Kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Miejscowość: Częstochowa
pokaz wiecej
Kościół parafialny Św. Wawrzyńca
Miejscowość: Bobrowniki
pokaz wiecej
Dom Długosza
Miejscowość: Sandomierz
pokaz wiecej
Zamek w Piotrowicach Świdnickich
Miejscowość: Piotrowice Świdnickie
pokaz wiecej


Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę