Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Pokoje Gościnne U Czesi

Kategoria:Kwatery
Miejscowość:Ustka
Ulica: Staffa 21
Poczta:76-270 Ustka
Telefon :59 81 455 93
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

 Pokoje Gościnne U Czesi

Zapraszamy na wakacje i wypoczynek w naszym domu, położonym we wschodniej części Ustki. Morze, plaża są oddalone od naszej posesji o około 700m (odległość wyznaczona przez Gminę). Od centrum miasta dzieli nas odległość około 1 km. tanie noclegi

 Osiedle, na którym usytuowany jest dom jest wyjątkowo spokojne, ciche i niezwykle urokliwe. Położone jest z daleka od ruchliwych tras, wyjątkowo spokojne i wprost wymarzone dla gości szukających odpoczynku i pełnego relaksu.

Dysponujemy pokojami 1, 2, 3, 4 i 5 - osobowymi.

 • Większość pokoi posiada niezależną nową łazienkę z toaletą, jedynie dwa największe pokoje mają wspólną łazienkę.
 • W każdym pokoju znajduje się ponadto telewizor, lodówka oraz elektryczny czajnik.
 • Goście mają swobodny dostęp do jednopalnikowej elektrycznej kuchenki; można przygotować sobie ciepły posiłek na śniadanie lub kolację.

Pokoje wynajmujemy od dwóch lat. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom czystości oraz komfort i ergonomię mieszkania w nowoczesnym budownictwie.

Wokół domu jest dużo zieleni i kwiatów, a na podwórku przygotowaliśmy dla Państwa ławeczki, stolik i grill. Do dyspozycji najmłodszych gości oferujemy piętrowy plastikowy domek ze zjeżdżalnia posiadający atest bezpieczeństwa. Gościom zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonej posesji lub bezpośrednio przed posesją.


W pobliżu są sklepy, stołówki, nowe boisko wielofunkcyjne, trasa rowerowa oraz piesza, stadnina koni i kościół.

 Ustka jest miastem leżącym w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, siedziba gminy wiejskiej Ustka. 

Port i molo - port był sercem wsi rybackiej powstałej tu już w średniowieczu. Tereny wokół niego zabudowywano nieprzerwanie od połowy XIV wieku. Na szczególną uwagę zasługuje budynek z wieżyczkami, typowy dla okresu secesji.
Ustka jest położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowym, uzdrowiskiem z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi. W Ustce do Morza Bałtyckiego uchodzi rzeka Słupia. W zachodniej części miasta do morza uchodzi także strumień Czarna.
Od 13 lipca 2003 r. Ustkę i Słupsk łączy porozumienie zwane Dwumiastem. Oba miasta są połączone komunikacją kolejową i autobusową.
W Lędowie koło Ustki zlokalizowane jest Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej, będące głównym ośrodkiem szkoleniowym dla potrzeb Marynarki Wojennej.

Warto też przyjrzeć się budynkowi z czerwonej cegły, usytuowanemu przy obecnej ulicy Zaruskiego - jest to jeden z najstarszych spichlerzy portowych. Służył do przechowywania ziarna wywożonego żaglowcami i parowcami do krajów skandynawskich, angielskich i zachodnioniemieckich. 


W odległości ok. 1500 m jest piękna trasa turystyczna prowadząca między innymi na Wydmę Orzechowską. Na jej szlaku znajduje się wieża widokowa, z której po pokonaniu 240 stopni rozciąga się piękny widok na morze, ustecką plażę i okolice Słupska. Amatorzy jazdy konnej mogą skorzystać z usług stadniny koni oddalonej o około 500 m.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Dla dzieci oczywiście zniżki:)Udogodnienia dla gości

 • aneks kuchenny
 • czajnik
 • kuchnia ogólnodostępna
 • grill
 • lodówka
 • łazienka
 • parking
 • plac zabaw
 • szlaki turystyczne
 • TV w pokojachNoclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę