Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Termy BUKOVINA

Kategoria:Aquaparki, baseny
Miejscowość:Bukowina Tatrzańska
Ulica: Sportowa 22
Poczta:34-530 Bukowina Tatrzańska
Telefon :18 20 20 070
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

Termy BUKOVINA to kompleks składający się zarówno z basenów wewnętrznych jak i zewnętrznych, rekreacyjnych oraz pływackich. Wszystkie wypełnione są wodą termalną, której temperatura się waha od 30°C do aż 38°C.
Wspaniałe sauny i łaźnie parowe, fantastyczne jacuzzi oraz setki metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni to gwarancja niezapomnianej przygody oraz relaksu dla każdego. W kompleksie zadbaliśmy także o najmłodszych, na któryc codziennie czeka wiele atrakcji: 4 baseny, zjeżdżalnie i rwąca rzeka.
Dzieci mogą bezpiecznie bawić się pod czujnym okiem doświadczonych ratowników. 

Dodatkowo, w każdej chwili Goście Term mogą skorzystać z  zaplecza gastronomicznego. Sylwester Lis – Executive Chief Kuchni BUKOVINA Terma Hotel SPA przygotowuje specjalne menu, które przede wszystkim opiera się na tradycyjnej i związanej z regionem kuchni domowej.
Dodatkowo propozycje są zmieniane w zależności od sezonu oraz dostępnych świeżych produktów najwyższej jakości. Dla tych, którzy preferują dietetyczne posiłki oferowane są różnego rodzaju sałatki, dla łasuchów wiele słodkości, a w Café BUKOVINA można spróbować domowych lodów.

 Termy BUKOVINA posiadają kompleks 8 saun m.in. sauny fińskie, łaźnie parowe, kabinę na podczerwień oraz nowoczesne i luksusowe centrum SPA & Wellness. Bogata oferta zabiegów i rytuałów opartych na unikalnych właściwościach wysokonasyconej minerałami wody termalnej to doskonały sposób pielęgnacji zarówno ciała, jak i ducha. 

Miłośnicy sportu mogą wziąć udział w zajęciach aqua areobicu, które odbywają się przez cały tydzień, 3 razy dziennie na basenach. To forma aktywności, która nie tylko poprawia ogólną kondycję, ale także pomaga uzyskać wymarzoną sylwetkę. 
Cały kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA zajmuje ogromny obszar 4 hektarów. Przed Termami na Gości czeka obszerny parking na 200 samochodów i 10 autobusów. 

Obiekt znajduje się w odległości 15 km od Zakopanego i 20 km od Nowego Targu. Pobyt w Termach BUKOVINA to doskonały pomysł na zabawę i relaks dla całych rodzin. Czekają tu atrakcje dla wszystkich: najmłodszych miłośników wodnego szaleństwa, a także seniorów. Wyjątkowe wody termalne, 20 basenów, także zewnętrznych z gorącą wodą, wspaniała panorama Tatr – to gwarancja niezapomnianych doznań. 

Bukowina Tatrzańska to pięknie usytuowana miejscowość turystyczna położona powyżej 1000m.n.p.m. Z miejscowości widać cały łańcuch Tatr, rozciągający się ze wschodu na zachód.

Bukowina Tatrzańska słynie nie tylko z malowniczych widoków, ale również z bogatych tradycji góralskich. 
Bukowina posiada pokaźne centrum narciarstwa, dysponujące ok 30 wyciągami narciarskimi. Bukowina Tatrzańska noclegi to także miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych tras wspinaczkowych, szlaków turystycznych, rozwiniętej bazy noclegowej oraz wybornej kuchni regionalnej, miejsce żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła.


Udogodnienia dla gości


Cennik
Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę