Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Popularne Tagi

RESERVON USTKA APARTAMENTY, MIESZKANIA, POKOJE GOŚCINNE

Kategoria:Apartamenty
Miejscowość:Ustka
Ulica: Na Wydmie 7/1
Poczta:76-270 Ustka
Telefon :+48 507 048 857
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

 Szanowni Państwo, Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu CENTRUM REZERWACJI NOCLEGÓW – RESERVON. Powstało ono przede wszystkim z myślą o turystach, licznie przybywających co roku nad Morze Bałtyckie, jak i również o właścicielach obiektów noclegowych, co roku prężnie szykujących swe obiekty do sezonu letniego. Naszą ideą jest stworzenie centrum, skupiającego w sobie wszelką rozbudowaną i atrakcyjną ofertę turystyczną, oraz zapewnienie turystom i klientom zorganizowanym oraz biznesowym szybkiej i kompleksowej obsługi wypoczynkowej w miejscowościach nadmorskich.

Nasza działalność opiera się na pośrednictwie w sprzedaży miejsc noclegowych w ośrodkach turystycznych różnej kategorii, tj.: hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, mieszkania, noclegi z wyżywieniem.

Prowizję za naszą działalność pokrywają właściciele obiektów noclegowych a nie Państwo, w związku z czym możemy Państwu zapewnić Gwarancję Najniższej Ceny!

Wykfalifikowany personel, jakim dysponuje Centrum Rezerwacji Noclegów RESERVON, pomoże dokonać najlepszego dla Państwa wyboru, zgodnie z oczekiwaniami i zasobnością portfela. Mogą Państwo dokonać rezerwacji noclegu na zasadzie „tu i teraz” w naszym biurze lub zarezerwować nocleg z pewnym wyprzedzeniem czasowym. Nasza oferta dostępna jest również na stronie internetowej, za pośrednictwem której można dokonać rezerwacji pobytu w wybranym obiekcie z naszej oferty.

„Centrum Rezerwacji Noclegów – RESERVON” powstał również w celu zapewnienia właścicielom obiektów wygody i oszczędności czasu. Jesteśmy gotowi przygotować Państwa obiekt noclegowy do wynajęcia, zapewniając przy tym pełen asortyment usług związanych ze sprzątaniem, jak i cały pakiet usług konserwatorskich. Dzięki nam, pozbędziecie się Państwo jakichkolwiek obowiązków związanych z wynajmem swojej kwatery, jednocześnie bez żadnej pracy licząc zyski z wynajmu własnego lokum. Najkrócej ujmując – czysty zysk przy zerowym nakładzie pracy!

 Ustka jest miastem leżącym w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, siedziba gminy wiejskiej Ustka. Ustka jest położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowym, uzdrowiskiem z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi. W Ustce do Morza Bałtyckiego uchodzi rzeka Słupia. W zachodniej części miasta do morza uchodzi także strumień Czarna.
Od 13 lipca 2003 r. Ustkę i Słupsk łączy porozumienie zwane Dwumiastem. Oba miasta są połączone komunikacją kolejową i autobusową.
W Lędowie koło Ustki zlokalizowane jest Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej, będące głównym ośrodkiem szkoleniowym dla potrzeb Marynarki Wojennej.Udogodnienia dla gości

 • aneks kuchenny
 • apartament
 • czajnik
 • kuchnia ogólnodostępna
 • lodówka
 • łazienka
 • parking
 • podwyższony standard pokoi
 • restauracja
 • sklep
 • szlaki turystyczne
 • TV SAT


Opinie gości (0)

pokaż wszystkie


Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę