Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.ORANGE pokoje gościnne Gdynia

Kategoria:Kwatery
Miejscowość:Gdynia
Ulica: Szczecińska .
Poczta:81-326 Gdynia
Telefon :58 661 61 87
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

Mam do wynajęcia POKOJE w dwóch niezależnych mieszkaniach. Dwa położone na poziomie tzw. niskiego parteru, oraz trzy z balkonem na piętrze domu jednorodzinnego. Tanie noclegi


Posiadłość znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a jednocześnie w Śródmieściu Gdyni. Duży ogród oraz miejsca parkingowe do dyspozycji gości.

 Mieszkania są w pełni wyposażone.
 
Okolica…
7 minut do PKP Gdynia Główna, SKM-ką możesz w 15 minut być w Sopocie, a w niespełna godzinę możesz odwiedzić Neptuna w Gdańsku na ulicy Długiej.
10 minut do ulicy 10-tego Lutego, którą dojdziesz do Skweru Kościuszki. Zobaczysz tam: Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Planetarium, liczne smażalnie ryb, popłyniesz stąd statkiem na rejs po Porcie Gdyńskim, a Tramwajem Wodnym za 12PLN np. na Półwysep Helski.
13 minut na pieszo od Gdyńskiej Hali Targowej jedynej i niepowtarzalnej.
15 minut trolejbusem dojedziesz do Orłowa gdzie znajduje się klif orłowski, który występuje w wielu polskich filmach jako tło. W drogę powrotną warto udać się klifami odwiedzając po drodze baterie dział obrony wybrzeża z lat 50 ubiegłego wieku.
23 minut na pieszo na plażę miejską, do portu jachtowego, do Teatru Muzycznego i na Kamienną Górę, skąd rozciąga się panorama na Zatokę Gdańską i Port Gdyński.
28 minut na pieszo na bulwar nadmorski idealne miejsce do uprawiania nordic walking, romantycznych spacerów z widokiem na Zatokę Gdańską.
30 minut na pieszo od platformy widokowej znajdującej się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


 Mała rybacka wioska w ciągu kilkunastu lat stała się wielkim miastem. Powstały wspaniałe kamienice i biurowce. Nawet magazyny i elewatory portowe zyskały nowoczesny, modernistyczny wygląd Na rzecz inwestorów budujących w Gdyni pracowali najlepsi polscy architekci. Przestrzeń ośrodka powstającego niemal "na surowym korzeniu" była zabudowywana z rozmachem..

Centrum Gdyni nadal sprawia na odwiedzających wrażenie miasta młodego, nowocześnie urządzonego. W ciasnej zabudowie samego serca Śródmieścia, na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i 10 Lutego stoi niepozorny, jednopiętrowy budynek z narożnym wykuszem. To jeden z najstarszych domów w mieście, ocalały kawałek starej, wiejskiej Gdyni. Budynek stanął w 1910 r.  
W/w opisy to tylko niewielka część atrakcji które na Państwa czekają.....


Udogodnienia dla gości

  • balkon
  • łazienka
  • parking


Opinie gości (0)

pokaż wszystkie


Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę