Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna

Kategoria:Organizacje turystyczne
Miejscowość:Kluczbork
Ulica: Katowicka 1pok. 41
Poczta:46-200 Kluczbork
Telefon :77 418-52-18wew.153
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

Głównym celem Kluczborsko-Oleskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej jest wzmocnienie zarządzania lokalną branżą turystyczną i dostosowanie jej funkcjonowania do systemów istniejących w krajach o rozwiniętej gospodarce turystycznej.
Główny cel stowarzyszenie zamierza osiągnąć stymulując lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju obszarów wiejskich poprzez opracowanie Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich przy wsparciu procesu jej przygotowania w postaci analiz, ekspertyz, wsparcia doradczego i prac studialnych. Przy opracowywaniu podjęte będą działania informacyjne i szkoleniowe, które miałyby na celu zaktywizowanie mieszkańców w procesie planowania strategii rozwoju.

Koncentracja działań na rozwoju lokalnego produktu turystycznego i markowego na obszarze powiatów kluczborskiego i oleskiego oraz jego promocja to kolejny krok w realizacji celu głównego. Szybszą realizację celu głównego umożliwi pozyskiwanie środków finansowych na realizację przedsięwzięć założonych w programie działania.

Osiągnięcie celów drugorzędnych jest możliwe poprzez:
inspirowanie władz samorządowych do podejmowania działań mających na celu zwiększenie ilości gospodarstw oferujących usługę agroturystyczną,
tworzenie i obsługa ścieżek edukacyjnych oraz szlaków turystycznych biegnących przez atrakcyjne zakątki powiatów: kluczborskiego i oleskiego,
wprowadzenie działań zmierzających do organizacji i obsługi turystów na Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej przez lokalne biura podróży.
Celem stowarzyszenia jest także wspomaganie i kreowanie rozwoju turystyki, promocja walorów turystyczno-kulturowych, integracja środowiska samorządu terytorialnego dwóch powiatów: kluczborskiego i oleskiego oraz obniżanie kosztów przez wspólne działanie.
 

Formularz kontaktowy

Termin od: Termin do:
Imię i nazwisko:E-mail:Telefon kontaktowy:
odśwież obrazekTekst z obrazka:
     


Udogodnienia dla gości


CennikOpinie gości (0)

pokaż wszystkie


Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę