Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna BYLOT

Kategoria:Organizacje turystyczne
Miejscowość:Bydgoszcz
Ulica: Szubińska 32
Poczta:85-312 Bydgoszcz
Telefon :798 169 875
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna BYLOT funkcjonuje w Bydgoszczy od grudnia 2006 roku. Od czerwca 2007 roku jej siedziba mieściła się w jednym z okazałych nadrzecznych spichrzów w centrum Miasta, przy ulicy Grodzkiej. Obecnie znajduje się na terenie kampusu WSG.

Zadaniem organizacji jest szeroko rozumiany rozwój turystyki w Mieście i jego sąsiedztwie poprzez aktywizację i skonsolidowanie jednostek działających bezpośrednio w branży turystycznej jak i z nią współpracujących. Dążyć ona będzie to zaangażowania w kreowanie turystyki szerokiej i zróżnicowanej publiczności, obejmującej osoby prywatne, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia i fundacje w myśl idei „Łączy nas Bydgoszcz”. Jednym z obowiązków BYLOT jest tworzenie nowych produktów turystycznych, uatrakcyjniających ofertę Bydgoszczy oraz kreowanie spójnego wizerunku Miasta.

Dotychczas udało się zapoczątkować cykliczne spotkania przedstawicieli branży hotelarskiej oraz budowę Miejskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Od dnia 1 stycznia 2008 BYLOT przejęła funkcje Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej. Obecnie oferta organizacji BYLOT obejmuje usługi takie jak udzielanie informacji turystycznej, sprzedaż wydawnictw turystyczno – krajoznawczych oraz pamiątek i gadżetów promocyjnych wypożyczanie sprzętu multimedialnego (rzutnik, zestaw nagłaśniający z mikrofonem). Wkrótce obejmować będzie również organizację pobytu turystów grupowych i indywidualnych, pośredniczenie w rezerwowaniu usług na terenie Bydgoszczy i w miarę możliwości w województwie

Formularz kontaktowy

Termin od: Termin do:
Imię i nazwisko:E-mail:Telefon kontaktowy:
odśwież obrazekTekst z obrazka:
     


Udogodnienia dla gości


CennikOpinie gości (0)

pokaż wszystkie


Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę