Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.BLUES ROOMS w Gdyni

Kategoria:Kwatery
Miejscowość:Gdynia
Ulica: Portowa 9
Poczta:81-350 Gdynia
Telefon :600-928-546
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

 BLUES ROOMS w Gdyni

Zapraszamy do naszych pokoi gościnnych w centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Portowej 9. Pokoje te nie tylko utrzymane są w stylistyce bluesowej, ale mieszczą się również nad gdyńskim Blues Clubem. Noclegi blisko morza

Blues Rooms to cztery pokoje, a w każdym z nich znajduje się 32' LCD z telewizją kablową, lodówka, czajnik elektryczny, pościel i ręczniki.
W pokojach jest również WI-FI. Dla gości dostępny jest prysznic oraz dwie łazienki.

Lokalizacja:
  • 5min od dworca PKP,
  • 5 min od plaży Śródmieście,
  • 3 min od Skweru Kościuszki (Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Rozrywki Gemini, tramwaj wodny na Hel)
 Mała rybacka wioska w ciągu kilkunastu lat stała się wielkim miastem. Powstały wspaniałe kamienice i biurowce. Nawet magazyny i elewatory portowe zyskały nowoczesny, modernistyczny wygląd Na rzecz inwestorów budujących w Gdyni pracowali najlepsi polscy architekci. Przestrzeń ośrodka powstającego niemal "na surowym korzeniu" była zabudowywana z rozmachem..

Centrum Gdyni nadal sprawia na odwiedzających wrażenie miasta młodego, nowocześnie urządzonego. W ciasnej zabudowie samego serca Śródmieścia, na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i 10 Lutego stoi niepozorny, jednopiętrowy budynek z narożnym wykuszem. To jeden z najstarszych domów w mieście, ocalały kawałek starej, wiejskiej Gdyni. Budynek stanął w 1910 r.

Początek skweru znajduje się na skrzyżowaniu ulic 10 Lutego i Świętojańskiej. Dochodząc do Mola Południowego po lewej znajduje się centrum kinowe a z tyłu dwie strzeliste wieże Sea Towers. Przy nadbrzeżu stoją dwa statki muzeum udostępnione do zwiedzania przez turystów. Pierwszy z nich to ORP Błyskawica - polski niszczyciel, zwodowany w 1937 roku, w 1976 zacumowany w Gdyni, dodatkowo jest najstarszym niszczycielem na świecie. Drugim z nich jest Dar Pomorza zakupiony przez społeczeństwo pomorza dla Szkoły Morskiej w Gdyni w 1929 roku.  


Udogodnienia dla gości

  • czajnik
  • internet
  • lodówka
  • łazienka
  • TV SAT
  • TV w pokojach


Opinie gości (0)

pokaż wszystkie


Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę