Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Augustowska Organizacja Turystyczna

Kategoria:Organizacje turystyczne
Miejscowość:Augustów
Ulica: Rynek Zygmunta Augusta 44
Poczta:16-300 Augustów
Telefon :728 755 936
Telefon kom:
Strona www: przejdź do strony
Lokalizacja:Galeria

Opis

Augustowska Organizacja Turystyczna powstała 5 listopada 2003 roku, skupia samorządy i przedsiębiorców branży turystycznej. W ramach działań statutowych zajmujemy się promocją turystyki na terenie Powiatu Augustowskiego. Pragniemy opracować jednolitą strategię promocji markowych produktów turystycznych regionu. Uczestniczymy również w akcjach promocyjnych w mediach i prasie, bierzemy też czynny udział w targach turystycznych. W przyszłości zamierzamy organizować szkolenia dla branży turystycznej. Siedziba AOT mieści się przy Rynku Zygmunta Augusta 44, gdzie od 1 stycznia 2004 roku działa również nowoczesne Centrum Informacji Turystycznej. Biuro działa w sezonie od 8:00 do 20:00, poza sezonem od 8:00 do 16:00. Każdemu chętnie służymy fachową pomocą i informacjami dotyczącymi Powiatu Augustowskiego. Można tu również nabyć mapy i przewodniki po regionie oraz pamiątki z Augustowa.
W roku 2005 AOT zajęła II miejsce w konkursie na najlepsze centrum informacji turystycznej organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną,. Kapituła konkursu brała pod uwagę m.in. lokalizację placówki i jej dostępność dla turystów niepełnosprawnych, godziny pracy, kwalifikacje pracowników (w tym znajomość języków obcych) oraz zasięg i kompleksowość udzielanych informacji.
Nie jest to pierwsza nagroda, jaką stowarzyszenie otrzymało w 2005 roku. Na targach turystycznych GTT w Gdańsku, które odbyły się w marcu odebraliśmy wyróżnienie za kampanię promocyjną „Augustowskie noce i dni”. Natomiast 22 września - Certyfikat POT za promocję Najlepszego Produktu Turystycznego w 2005r.

W 2009 roku, Augustowska Organizacja Turystyczna otrzymała jedną z najważniejszych nagród, a mianowicie ZŁOTY CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej za Turystyczny Produkt Roku 2009, KANAŁ AUGUSTOWSKI - SZLAK PAPIESKI.

W skład Zarządu Augustowskiej Organizacji Turystycznej wchodzą:
  • Monika Stawińska - Prezes
  • Tomasz Śpiczko- Wiceprezes
  • Grzegorz Piotr Miklaszewski - Wiceprezes
  • Grzegorz Klepacki - Skarbnik
  • Izabela Piasecka - Sekretarz 

Formularz kontaktowy

Termin od: Termin do:
Imię i nazwisko:E-mail:Telefon kontaktowy:
odśwież obrazekTekst z obrazka:
     


Udogodnienia dla gości


CennikOpinie gości (0)

pokaż wszystkie


Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę