Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.APARTAMENT BALTIC

Kategoria:Apartamenty
Miejscowość:Kołobrzeg
Ulica: Fredry 7A
Poczta:78-100 Kołobrzeg
Telefon :(0048) 607 179 559
Telefon kom:(0048) 603 285 512
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

 Apartamenty Baltic Kołobrzeg

udany wypoczynek nad morzem przez cały rok

 Kołobrzeg jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz. Bogata, nowoczesna baza zabiegowa jest również jednym z walorów miasta. Główna funkcja miasta turystyczno - uzdrowiskowa uwarunkowana jest doskonałym położeniem u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno - wodnego, który zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin.

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania sie z ofertą. Mamy do zaoferowania całoroczny wynajem komfortowych apartamentów na wczasy, wakacje czy wypoczynek zlokalizowanych w nowoczesnych kompleksach "Zielone Tarasy" i 5-gwiazdkowym „Aquarius SPA” we wschodniej części nadmorskiego kurortu Kołobrzeg przy ulicy Fredry. Polecamy też Apartamenty Baltic Kołobrzeg jako najbardziej komfortową formę wypoczynku rodzinnego na wczasy z dziećmi, pełnego swobody, bijącego na głowę pensjonaty czy kwatery prywatne. Sami mamy małe dzieci, z którymi często podróżujemy i wiemy co potrzeba do wygodnego pobytu z najmłodszymi.
Bliskość plaży i bezpośrednie sąsiedztwo Parku Nadmorskiego czyni to miejsce wyjątkowo spokojnym i zacisznym, pełnym czystego morskiego powietrza, idealnym na wczasy, pobyty lecznicze czy rehabilitacyjne. Duża ilość alejek spacerowych i ścieżek rowerowych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Doskonale rozbudowana w tej okolicy baza odnowy biologicznej I rehabilitacyjno-zabiegowa umożliwia gościom naszych apartamentów skuteczną poprawę stanu zdrowia. Apartamenty Baltic to noclegi w Kołobrzegu, ale przede wszystkim wczasy i urlop w Kołobrzegu blisko morza a na wyciągnięcie dłoni Spa Kołobrzeg najwieksza baza spa w Polsce. 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów i idąc z duchem czasu, w oferowanych przez nas apartamentach na Zielonych Tarasach 1, 2, 4, 7, 9, 12 ( Zielone Tarasy) oraz 5 i 6 (Aquarius SPA) oferujemy bezpłatny dostęp do internetu.

Baltic 1
Zielone Tarasy
Apartament 2-pokojowy 45 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 4, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi, przyjazny alergikom. Do morza 300 m. 

Baltic 2
Zielone Tarasy
Apartament 2-pokojowy 48 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 3 I Baltic 9, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi, przyjazny alergikom. Do morza 300 m.

Baltic 3
Aquarius SPA
*****
Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na 1 piętrze z balkonem, w cenie garaż. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.
NOWOŚĆ W OFERCIE !!!

Baltic 4
Zielone Tarasy
Apartament 2-pokojowy 38 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 1, w cenie internet wi-fi, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi, przyjazny alergikom. Do morza 300 m.

Baltic 5
Aquarius SPA
*****
Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, w cenie garaż i internet. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.

Baltic 6
Aquarius SPA
*****
Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z tarasem, bardzo słoneczny, w cenie garaż i internet. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.

Baltic 7
Zielone Tarasy
Apartament 2-pokojowy, bardzo jasny, 40 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem tuż przy trawiastym tarasie na dachu apartamentowca, obok Baltic 11 i Baltic 12, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi. Do morza 300 m.

Baltic 8
Aquarius SPA
*****
Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, w cenie garaż. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.

Baltic 9
Zielone Tarasy
Apartament 1-pokojowy 38 m2 z aneksem i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 2 i Baltic 3, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness.Polecany na wypoczynek rodzinny dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Do morza 300 m.

Baltic 10
Zielone Tarasy
Apartament 2-pokojowy 48 m2 z kuchnią i łazienką, na 2 piętrze z balkonem, luksusowo urządzony i wyposażony w cenie parking przed budynkiem i sala fitness. Polecany klientom o większych wymaganiach oraz rodzinom z dziećmi . Do morza 300 m

Baltic 11
Zielone Tarasy
Apartament 1-pokojowy 40 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, przy trawiastym tarasie na dachu apartamentowca, w tym samym budynku co Baltic 7, Baltic 10 i Baltic 12, w cenie parking przed budynkiem i sala fitness. Polecany na wypoczynek dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Do morza 300 m
NOWOŚĆ W OFERCIE !!!

Baltic 12
Zielone Tarasy
Apartament 1-pokojowy 32 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, przy trawiastym tarasie na dachu apartamentowca obok Baltic 7 i Baltic 11, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Polecany na wypoczynek rodzinny dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Do morza 300 m 

Apartament Baltic

ul. Fredry 7A
78-100 Kołobrzeg

Tel: (0048) 607 179 559
     (0048) 603 285 512

Gagu-gadu: 7498286   

Formularz kontaktowy

Termin od: Termin do:
Imię i nazwisko:E-mail:Telefon kontaktowy:
odśwież obrazekTekst z obrazka:
     


Udogodnienia dla gości

 • aneks kuchenny
 • apartament
 • balkon
 • czajnik
 • kuchnia ogólnodostępna
 • jadalnia
 • lodówka
 • łazienki w pokojach
 • parking
 • podwyższony standard pokoi
 • TV w pokojach

CennikOpinie gości (0)

pokaż wszystkie


Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę