Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Twoje kategorie
 
Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Adventure Park Przygody Gubałówka

Kategoria:Parki rozrywki
Miejscowość:Zakopane
Ulica: Gubałówka 9
Poczta:34-500 Zakopane
Telefon :+48 606 405 903
Telefon kom:
Strona www:
Lokalizacja:Galeria

Opis

ADVENTURE - Park Przygody Gubałówka jest miejscem pełnym dobrej zabawy, rekreacji i rozrywki na otwartym powietrzu. Park mieści się na samym szczycie słynnej w całej Polsce Gubałówki przy górnej stacji kolejki krzesełkowej - Szymoszkowa. Bawić się tu może każdy bez względu na wiek.  Cały system Parku Przygody Gubałówka zaprojektowany i stworzony został w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się ciekawą przygodą na Gubałówce. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni i przeszkoleni instruktorzy którzy służą pomocą. Cała kadra obsługująca nasz Park Przygody mówi w języku angielskim.
Wszystkie atrakcje w parku gwarantują cały dzień dobrej zabawy, znajduje się tu: park linowy, tyrolka, ścianka wspinaczkowa, zorba (dmuchana kula), paintball, quady, skutery śnieżne oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz na potrzeby imprez integracyjnych.
 Zakopane noclegi w centrum to nie tylko noclegi ale wile atrakcji dla siebie i rodziny. Zapraszamy do odwiedzenia Parku Przygody. Czeka tu wiele emocjonyjących atrakcji oraz bar z leżakami i widokiem na piękną panoramę TatrUdogodnienia dla gości


Cennik
Noclegi w pobilżu

pokaż wszystkieNoclegi w tej miejscowości

pokaż wszystkie


Noclegi w tym województwie

pokaż wszystkie
Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę