Mój schowek (0)
Twoja pozycja w serwisie:  Start -> Koniaków
Wybierz województwo
Miasto
Rodzaj obiektu
Rejon


tylko ze zdjęciami

tylko z opiniami

Oferty Specjalne
Newsletter
W celu otrzymywania wiadomości o
nowościach na serwisie podaj swój adres email.Popularne Tagi
Newsy
Rajd Koguta Pojazdów Zabytkowych

Już w kolejny piątek do Karpacza dotrze III Oławski Charytatywny Rajd Koguta Pojazdów Zabytkowych. W godz. 16:00-18:00 na miejskim deptaku będziemy mogli podziwiać perełki polskiej i zagranicznej motoryzacji.

czytaj więcej


Dni Miasta Białegostoku

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Dni Miasta Białego Stoku. Świętowanie rozpocznie się 21 czerwca i potrwa do 23 czerwca. Zagrają m.in. Beata Kozidrak i Zuzanna Jabłońska. Na mieszkańców będzie czekała gra miejska, wystawy plenerowe i spacer śladami Seweryna Nowakowskiego.

czytaj więcej


Koniaków
Kwatery   Wille Pensjonaty
Wyniki wyszukiwania
Znaleziono: 2 ofert 
Miejscowość: Koniaków
Kategoria: Wille
   Z pewnością marzysz  o wypoczynku, który da Ci siłę i radość, jak w najlepszych momentach Twojego życia. Zapraszamy Cię do spędzenia niezapomnianego czasu w uro więcej czym i przytulnym miejscu, gdzie zostaną przy Tobie tylko dobre uczucia.   Rozceście (po pańsku “na rozdrożu”) to miejsce w centrum Koniakowa - urokliwej wsi położonej w Beskidzie Śląskim. Malowniczo zlokalizowanej wśród gór i lasów.   zwiń
1
pokaz
opinie
Miejscowość: Koniaków
Kategoria: Kwatery
0
pokaz
opinie

Noclegi w regionach
Obiekty w mieście
Atrakcje w mieście

Informacje o mieście

Noclegi w Koniakowie 

Koniaków to miejscowość w gminie Istebna w powiecie cieszyńskim.  Leży w Beskidzie Śląskim na południowy-zachód od Żywca i na południe od Wisły. Tworzy, wraz z Jaworzynką i Istebną, Beskidzką Trójwieś. 

Koniaków jest najwyżej położoną wsią w Beskidzie Śląskim, centrum miejscowości leży na wysokości od 700 do 740 m n.p.m. Z

 W okolicy znajdują się cztery wyciągi narciarskie . W centrum Koniakowa mogą Państwo odwiedzić Muzeum Koronki Koniakowskiej, lokalną galerię rzeźby i malarstwa albo skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej.

 Wokół rozciąga się piękny widok na góry i pobliskie lasy. Dla zwolenników aktywnego wypoczynku to idealne miejsce zwłaszcza zimą gdyż w okolicy znajdują się liczne wyciągi narciarskie

 W okolicy znajdują się szlaki spacerowe, rowerowe oraz trasy kuligowe. Można podziwiać przepiękną panoramę gór i lasów. Niedaleko znajdują się liczne punkty widokowe. Takimi miejscami są góra Ochodzita(895m.n.p.m), góra Koczy Zamek(846m.n.p.m), góra Tyniok(892m.n.p.m) i wiele innych.

Konaików noclegi zapraszaCopyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę